Ocelová nádrž pro dieselagregáty GE TANK

NÁDRŽE PRO DIESELAGREGÁTY

Cena na vyžádání
Dostupnost produktu: NA DOTAZ

Palivové a napájecí nádrže pro dieselagregáty a topné systémy.

Jsou to horizontální nebo vertikální nádrže vyrobené z uhlíkové oceli kvality S 235 JR podle UNI EN 10025, vodotěsné s protikorozní vrstvou a dokončené kvalitním vrchním lakováním.


Standardní kapacity: 490, 1000, 1300, 2400, 3000, 5000, 7000 a 9000 litrů (větší kapacity na vyžádání).


Standardní výbava:
    
Ø 400 mm přechod do nádrže s nepropustným přišroubovaným víkem, 3 "uzamykatelná plnící rychlospojka, mechanický přeplňovací ochranný ventil kalibrovaný na přerušení průtoku paliva při 90% geometrické kapacity nádrže, odvzdušňovací zařízení, mechanický hladinoměr nádrže.
 
Dva sací a jeden zpětný 1 "otvor, které jsou připraveny pro připojení generátorů.
 
Jeden bod je připraven na uzemnění a ekvipotenciální připojení.


    
Záchytná nádrž: je vyrobena z uhlíkových ocelových plechů, samonosný základový rám je navržen tak, aby byl připevněn ke spodním podpěrám nádrže; může být umístěn na jakémkoliv typu povrchu (dokonce i pro trvalou instalaci) a je navržen podle kapacity nádrže (pro 100% objemu nádrže). Záchytná nádrž je vybavena zvedacími otvory, zemnicím bodem, odtokovým šroubem pro běžnou údržbu a čištění a 4 kryty vhodné pro upevnění
sloupů střešního systému.


    
Střešní systém (volitelný): střešní systém na ochranu před povětrnostními podmínkami, sestávající z pevného pozinkovaného ocelového rámu, na kterém je upevněn samonosný pozinkovaný lichoběžníkový plech; je navržen tak, aby byl snadno a rychle namontován.

Dokumenty a certifikáty:

    
Osvědčení o tlakové zkoušce
    
Kalibrační tabulka
    
Ochranný ventil přeplnění - certifikát.