Výdejní sestava na sudy FillRite® AUTOMAT -12V, 30l/ min

VÝDEJ NAFTY » SESTAVY SUDOVÉ NA NAFTU|VÝDEJ BENZÍNU » ČERPADLA NA BENZÍN|VÝDEJ BENZÍNU » VÝDEJNÍ SESTAVY NA BENZÍN

Cena (bez DPH):18510.00CZK
Dostupnost produktu: SKLADEM

Výdejní sestava RD812NH je ideální pro práce doma i v profesních oblastech. Zemědělci, profesionální zahradníci, stavbaři, lesníci, nebo jakékoliv jiné profese, kde se palivové nádrže plní nebo vyprazdňují pravidelně, najdou v RD812NH ideální a spolehlivou sestavu. Také v sektoru volného času si budete moci vychutnat pohodlí při čerpání PHM do svých lodí, vodních skútrů i sněžných skútrů. Žádné další zvedání těžkých palivových nádob nebo rozlití benzínu ve vodě nebo na zemi při plnění.


Samonasávací čerpadla Fill-Rite® s EX motorem, tepelnou ochranou a ATEX homologací jsou vyrobeny z lehké hliníkové konstrukce, hmotnost jen 3,2 kg! Výborná flexibilita při montáži nebo i ručním držení. Rychlé připojení DC napájení s přiloženým 3 m síťovým kabelem se sponami na baterie. Součástí sestavy je i výdejní hadice o délce 4m, teleskopická ocelová sací trubice na sudy, adaptér 2 "pro připojení k sudům, digitální průtokoměr Fill-Rite i automatická výdejní pistole ATEX.


Čerpadlo má konfigurovatelné příruby - umístěte vstup a výstup hadice aby vyhovoval vašim potřebám, odšroubujte dva šrouby otočte přírubu a máte hotovo. Příruby takto mohou být buď vodorovně, svisle, nebo těsně vedle sebe / např. v úzkých prostorech /. Na vstupu i výstupu čerpadla je vnitřní závit 3/4 ". Čerpadlo má integrované vstupní sítko.


Čerpadla Fill Rite® osvědčeného výrobce Tuthill, které koupíte jen u nás, patří do skupiny velmi kvalitních a odolných čerpadel. Made in USA.


S přesností do 1% představuje digitální turbínový měřič Fill-Rite® vysoký standard pro přesnost, snadné používání i bezpečnost. Má tovární předvolby pro 18 kapalin a více bezpečnostních schválení než jakýkoli jiný měřič ve své třídě. Vyměnitelné AA baterie udržují váš průtokoměr v provozu bez zbytečných prostojů. Gumová ochranná manžeta pomáhá chránit průtokoměr a elektroniku před jejím poškozením. Namontovat jej můžete k čerpadlu, do potrubí, nebo přímo za výdejní pistoli. Napájení 2x1,5V AA baterie. Průtokoměr osvědčeného výrobce Tuthill patří do skupiny velmi kvalitních a odolných zařízení. Made in USA.

 

Průtok čerpadla: 30 l/min
Napájení: 12 V
Příkon: 220W
Pracovní cyklus: 30min
Produkt: benzín, nafta, petrolej, bionafta, metanol (do 15%)
Nevhodné pro: alkohol, voda, AdBlue